تلفیق روان شناسی با طب سنتی اسلامی

به نام خالق روح و جسم انسان ها

توجه به سلامتی یکی از مهمترین نکاتی است که هر انسانی باید برای خود و خانواده اش در نظر داشته باشد.

امروزه با وجود پیشرفت های سریع در عرصه های مختلف از جمله سلامت و پزشکی انسانها کمتر احساس سلامت و شادی دارند. علم امروز در حال تفکیک مسائل پیچیده از یکدیگر است که بتواند در زمینه های مختلف به نکات ریز و دقیقتری بپردازد، پیچیدگی جسمی و روح انسان غیر قابل انکار است و علوم مختلفی برای بررسی تخصصی ابعاد جسمی و روحی انسان بوجود آمده است.

سلامت روح و جسم

تفکیک روح و جسم انسان از یکدیگر برای بررسی های تخصصی اجتناب ناپذیر است اما در عین حال جدا بودن این دو از هم قابل قبول نیست و تاثیرات این دو بر یکدیگر واضح است.

ما اعتقاد داریم با وجود تمامی این پیچیدگی ها، سلامتی جسم و روح انسان به سادگی ممکن خواهد بود و با ارائه راه کارهای ساده و قابل اجرا سعی بر آن داریم که گامی در جهت سلامت جسم و روح هموطنان عزیز برداریم.

دکتر شهریار فتحی

چه بسیار مشکلات جسمی انسان که حاصل مشکلات روحی می باشد و چه بسا ناتوانی های جسمی که باعث مشکلات روحی می شود. در این وبسایت که با مدیریت آقای شهریار فتحی و همکاری گروهی از متخصصین اداره می شود هدف اصلی ارتقاء کیفیت زندگی انسان ها می باشد که امیدواریم با انتقادات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان به این مهم دست پیدا کنیم.

منبع: تلفیق علم روانشناسی با طب سنتی اسلامی

/ 0 نظر / 59 بازدید